Hakkımızda

Kurucumuz Yakup BEKTAŞ 25.02.1974 tarihinde Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’na şahıs şirketi olarak kaydını yaptırarak Gemlik’te ticari faaliyetlerine başlamıştır. Önceleri yol ve köprü müteahhitliği yapmış, daha sonra ise betonarme konut inşaatına yönelmiştir. Oğulları Yakup Yaşar BEKTAŞ ve Ali Osman BEKTAŞ’ında inşaat faaliyetlerine başlamasıyla birlikte 07.02.1991 tarihinde BAYTAŞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. olarak Gemlik Ticaret ve Sanayi Odasına kayıt olunmuştur.

BAYTAŞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. olarak şirketimiz faaliyete başladığı yıldan bugüne konut, iş yeri, otel ve hastane inşaa ederek adından söz ettirmiştir.  Konut sektöründeki 40 yılı aşkın deneyimiyle çağdaş yaşam alanları üreten firmamız; Bursa ilimizin Nilüfer ve Gemlik ilçelerinde projeler tamamlamıştır.

01.04.2013 tarihinde Yakup Yaşar BEKTAŞ ve Ali Osman BEKTAŞ’ın çocukları tarafından GENÇ BAYTAŞ PROJE MİMARLIK MÜHENDİSLİK A.Ş.’ kurularak Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıt olunmuştur. Yeni kurulan şirketimizde genç nesil babalarının yolunda çağdaş yaşam alanları üretmek üzere yola çıkmışlardır.

  • Şirketimiz deprem yönetmeliğine uygun, çevre düzenlemesi ve alt yapısı ile bir bütün olarak projelendirdiği konutlarla yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmaktadır. Doğal çevreye zarar vermeden oluşturulan konutlar, sağlamlık ve estetik arayanlar için mükemmel çözümler sunmaktadır.
  • Başarımızın temelinde, tamamladığımız her projemizi sürekli geliştirme isteğimiz önemli yer tutmaktadır.
  • Bu yolda, 40 yılı aşkın deneyimiyle yaşam kalitesine önem veren BAYTAŞ İNŞAAT, Nilüfer ve Gemlik ilçelerinde tamamladığı projelerle sektöründe birçok ilklerin sahibi olmuştur.

Dr Ziya Kaya Mah. Sarışen Sok. No:22 Baytaş İş Merkezi No:17 Gemlik / BURSA

Tel: 0 224 513 42 21
Fax: 0 224 513 17 94

info@baytasinsaat.com.tr